Littelfuse MM103J1F
MM Series 10 kOhm 3892 K ±1% SMT NTC Thermistor - MICRO MELF
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse MM103J1F.
TME
Datasheet2 pagine8 anni fa
Sager Electronics
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+51.29%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2018-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse MM103J1F fornite dai suoi distributori.
MM Series - Surface Mount NTC LL-31 MicroMELF Style, 10000Ω, -55°C to 220°C
Littelfuse SCT
NTC THERMISTOR, 10K, SMD, MICROMELF; Zer; NTC THERMISTOR, 10K, SMD, MICROMELF; Zero Power Resistance at 25°C:10kohm; Product Range:MM Series; Thermistor Mounting:SMD; Beta Value (K):3892K; Thermistor Terminals:-; Operating Temperature Min:-55°C
Ntc Thermistor, 10K, Smd, Micromelf; Thermistor Type:Chip; Resistance (25°C):10Kohm; Product Range:Mm Series; B-Constant:3892K; B-Constant Tolerance:-; Probe Material:-; Lead Length:-; Operating Temperature Min:-55°C; Qualification:-Rohs Compliant: Yes |Littelfuse MM103J1F