Littelfuse LA065URD73TTI1800
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1800A, 660VAC, 100000A (IR), Inline/holder
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse LA065URD73TTI1800.
IHS
Datasheet5 pagine13 anni fa
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-09-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Fuse Square Body 2000A 700V 2-Pin Flat Stud Mount
Eaton Bussmann High Speed Square Body 2000A 550V 3/80 aR INDICATOR FUSE - 170M6021
Fuse Square Body 2000A 700V 2-Pin Lug Stud Mount Carton
Electric Fuse, Very Fast Blow, 2000A, 600VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Semi Conductor Fuse 550Vac 2250A |Littelfuse LA055URD33LI2250
Electric Fuse, Very Fast Blow, 2250A, 550VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse LA065URD73TTI1800 fornite dai suoi distributori.
Semi Conductor Fuse 650Vac 1800A/Box |Littelfuse LA065URD73TTI1800
FUSE - SEMI 650V N. AM SQR BDY