Littelfuse IDSR035.T
Electric Fuse, Time Delay Blow, 35A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse IDSR035.T.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Mouser
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-09-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Fuse 25A 700V Holder Cartridge 14 X 51mm Carton CE/CSA/UL
Fuse 40A 700V Holder Cartridge 22 X 58mm Carton CE/CSA/UL
FUSE, HIGH SPEED, CYLINDER, 30A, 700 VAC, 14X51 MM, CARTRIDGE, CLIP MOUNT, CE/UL
LittelfuseL70S025.T
Electric Fuse, Very Fast Blow, 25A, 700VAC, 650VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseL70S030.T
Electric Fuse, Very Fast Blow, 30A, 700VAC, 650VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseLVSP0040TX2
Electric Fuse, 40A, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse IDSR035.T fornite dai suoi distributori.
Fus 600Vac/Dc T/D Ind Rk5 35A/ Box |Littelfuse IDSR035.T
FUSE - RK5 600VAC/600VDC TD UL
600V 600V Cartridge 35A 139.7mm