Littelfuse IDSR.600T
Electric Fuse, Time Delay Blow, 0.6A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse IDSR.600T.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-09-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2024-10-28
LTD Date2024-10-28
Parti correlate
Fuse Miniature Slow Blow Acting 0.5A 750V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Glass Carton
Fuse Miniature Fast Acting 0.5A 750V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Glass
Fuse Miniature 0.5A 750V Fast 2-Pin Cartridge Holder Carton
Littelfuse35406300029
Fuse 440V Fa 6.3X32Mm .630A/ Bulk |Littelfuse 35406300029
Littelfuse0KLK.750T
Electric Fuse, Fast Blow, 0.75A, 600VAC, 500VDC, 100000A (IR), Inline/holder, 5AG
LittelfuseKLKD.750H
Electric Fuse, Fast Blow, 0.75A, 600VAC, 600VDC, 200000A (IR), Inline/holder, 10x38mm
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse IDSR.600T fornite dai suoi distributori.
Industrial & Electrical Fuses .6A 600VAC 600VDC Class RK5
FUSE CARTRIDGE 600MA 600VAC/VDC
FUS 600VAC/DC T/D IND RK5 .600A/ BOX
FUSE - RK5 600VAC/600VDC TD UL