Littelfuse 15KPA20A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse 15KPA20A.
TME
Fuses Unlimited
Parti correlate
Littelfuse15KPA24A
Littelfuse15KPA22A
Littelfuse15KPA17A
BournsSMAJ22A
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 22V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
BournsSMBJ20A
TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ18A
20.6A 600W 29.2V 20V Unidirectional 18V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse 15KPA20A fornite dai suoi distributori.
Littelfuse SCT
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 20V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
15kW 1500¦ÌA 440.2A 34.3V 22.34V 20V 24.46V Unidirectional Axial TVS ROHS
Tvs Diode; Product Range:15Kpa Series; Tvs Polarity:Unidirectional; Reverse Standoff Voltage:20V; Clamping Voltage Max:34.3V; Diode Case Style:Axial Leaded; No. Of Pins:2Pins; Minimum Breakdown Voltage:22.34V Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 15KPA20A