Littelfuse 0AGC035.V
Fuse Glass 35A 32VAC/VDC 3AB 3AG
Prezzo e stock
Parti correlate
Littelfuse0299040.ZXNV
Fuse Type = Maxi / Housing Colour = Orange / Voltage Rating V = 32 / Rated Current A = 40
Fuse Miniature Fast Acting 40A 32V Holder Cartridge 6.3 X 32mm Glass Carton CSA/UL
Littelfuse0ATO040.V
Fuse - Ato Blade 32V 40A 5-Pc Box/ Box |Littelfuse 0ATO040.V
Fuse; Cylinder; Fast Acting; 40A; Sz 3AG; Dims 0.25x1.25; Glass; Cartridge; 32VAC; Clip
Fuse Miniature Fast Acting 25A 32V Holder Cartridge 6.3 X 32mm Glass Carton
Fuse Plug Fast Acting 30A 32V Holder Cartridge 6.35 X 25.4mm Glass Carton
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse 0AGC035.V fornite dai suoi distributori.
FUS AGC 3AG 32V BOX 35A AUTO-LCD