Lattice Semiconductor LCMXO2280E-3TN144C
Lattice Machxo ; 2280 Luts; 1.2V Rohs Compliant: Yes |Lattice Semiconductor LCMXO2280E-3TN144C
Datasheet93 pagine3 anni fa
Newark
SHENGYU ELECTRONICS
Future Electronics
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Parti correlate
FPGA Spartan-3E Family 100K Gates 2160 Cells 572MHz 90nm (CMOS) Technology 1.2V 144-Pin TQFP
Lattice SemiconductorLCMXO2-2000HE-4TG144C
MACHX02 Series 2112 LUTs 112 I/O 3.3 V -4 Speed COM Green" FPGA - TQFP-144"
Lattice SemiconductorLCMXO2-2000HE-4TG144I
MACHX02 Series 2112 LUTs 112 I/O 3.3 V -4 Speed IND Green" FPGA - TQFP-144"
Lattice SemiconductorLCMXO2-2000ZE-1TG144I
MACHX02 Series 2112 LUTs 112 I/O 1.2 V -1 Speed IND Green" FPGA - TQFP-144"
Intel / AlteraEP1C3T144I7N
FPGA Cyclone« Family 2910 Cells 320.1MHz 0.13um (CMOS) Technology 1.5 Volt 144-Pin TQFP
Descrizioni
Descrizioni di Lattice Semiconductor LCMXO2280E-3TN144C fornite dai suoi distributori.
Field Programmable Gate Array, 285 CLBS, 131.5MHz, 2280-Cell, PQFP144
MACHX02 Series 2280 LUTs 113 I/O 1.2 V -3 Speed COM FPGA
Complex Programmable Logic Devices - CPLDs 2280 LUTs 113 IO 1.2 V -3 Spd
2280 LUTS, 113 I/O, 1.2V, -3 SPEED, PB-FREE<AZ
FPGA, 2280 LOGIC CELL, TQFP-144, 85DEG C; CPLD Type: FLASH; No. of Macrocells: 1140; No. of I/O's: 113I/O's; Logic Case Style: TQFP; No. of Pins: 144Pins; Frequency: 500MHz; Supply Voltage Min: 1.14V; Supply Voltage Max: 1.26V;