Laird MGV12076R8M-10
Surface Mount Power Inductor, MGV Series, 6.8 H, 20%, Shielded, 0.014 ohm, 11.5 A
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Laird MGV12076R8M-10.
Sager Electronics
Datasheet10 pagine6 anni fa
Datasheet12 pagine7 anni fa
IHS
element14 APAC
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-07-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Iron 12A 0.014Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Iron 11A 0.0185Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Metal 9A 0.014Ohm DCR 5150 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 1.74A 46.8mOhm DCR Blister T/R
Descrizioni
Descrizioni di Laird MGV12076R8M-10 fornite dai suoi distributori.
Ind Power Shielded 6.8uH 20% 100KHz 11.5A T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, SMD, 5350
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 6.8UH 11.5A 14MOHM SMD
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, LRATED
INDUCTOR, SHLD, 6.8UH, 11.5A, 20%
6.8 H SHIELDED MOLDED INDUCTO 11.5 A 14MOHM MAX NONSTANDARD
MGV Nonstandard 0.531Lx0.496W 13.50mmx12.60mm 6.8muH
Power Inductors - SMD 6.8uH +/-20%
PWRIND,SMT,SHLD,LRATED 13.5X12.6X6.2MM
INDUCTOR, 6.8UH, 11.5A, 20%, SHLD; Inductance: 6.8µH; RMS Current (Irms): 11.5A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 16.5A; Product Range: MGV Series; Power Inductor Case: 13.5mm x 12.6mm x 6.2mm; DC Re