Laird MGV12053R3M-10
Surface Mount Power Inductor, MGV Series, 3.3 H, 20%, Shielded, 0.0092 ohm, 15 A
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Laird MGV12053R3M-10.
Sager Electronics
Datasheet11 pagine6 anni fa
Datasheet12 pagine7 anni fa
IHS
element14 APAC
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2017-06-15
LTD Date2017-06-15
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Iron 18A 0.0066Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 15A 0.0092Ohm DCR Automotive T/R
Wurth Elektronik7443340330
Ind Power Choke Shielded 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 14A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 200KHz 15A 0.0068Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 13A 0.0063Ohm DCR 5150 Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Laird MGV12053R3M-10 fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD
Ind Power Shielded 3.3uH 20% 100KHz 15A T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, SMD, 5350
High Current Molded SMT Power Inductor
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, IRATED
INDUCTOR, SHLD, 3.3UH, 15A, 20%
Power Inductors - SMD 3.3uH +/-20%
PWRIND,SMT,SHLD,IRATED 13.5X12.6X5.0MM
INDUCTOR, 3.3UH, 15A, 20%, SHLD; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 15A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 32A; Product Range: MGV Series; Power Inductor Case: 13.5mm x 12.6mm x 5mm; DC Resistance