Laird MGV05023R3M-10
Surface Mount Power Inductor, MGV Series, 3.3 H, 20%, Shielded, 0.0855 ohm, 3.3 A
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Laird MGV05023R3M-10.
IHS
Datasheet8 pagine6 anni fa
Newark
Sager Electronics
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 3.5A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.5A 0.0743Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.9A 0.061Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.5A 0.0825Ohm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 3.4A 6028 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.4A 0.058Ohm DCR 2019 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Laird MGV05023R3M-10 fornite dai suoi distributori.
Ind Power Shielded 3.3uH 20% 100KHz 3.3A T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, SMD, 2220
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 3.3UH 3.3A 85.5MOHM SM
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, IRATED
INDUCTOR, SHLD, 3.3UH, 3.3A, 20%
Power Inductors - SMD 3.3uH +/-20%
PWRIND,SMT,SHLD,IRATED 5.5X5.1X2MM
INDUCTOR, 3.3UH, 3.3A, 20%, SHLD; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 3.3A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 8.5A; Product Range: MGV Series; Power Inductor Case: 5.5mm x 5.1mm x 2mm; DC Resistanc