Laird LI0603D301R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 300ohms 100MHz .4A Monolithic 0603 SMD
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Laird LI0603D301R-10.
IHS
Datasheet1 pagina9 anni fa
Datasheet4 pagine18 anni fa
element14 APAC
Mouser
Trend di 3 mesi:
-15.54%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
MLG Series 0402 10 nH ±5% 500 mA 350 mOhm DCR Multilayer Ceramic Inductor