Laird HZ0603A252R-10
Ferrite Bead, 0603 [1608 Metric], 2.5 kohm, 50 mA, HZ Series, 1.5 ohm
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Laird HZ0603A252R-10.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.19%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di Laird HZ0603A252R-10 fornite dai suoi distributori.
Ferrite Beads Power Chip 2.5KOhm 25% 100MHz 0.05A 1.5Ohm DCR 0603 T/R
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 2500ohms 1.5ohms 50mA
EMI Ferrite Chip Bead, 0603, 500MA, 2500 Ohms @100MHz, DCR Max 1.50Ohm | Laird Performance Materials HZ0603A252R-10
FERRITE, BEAD, 1608, 100MHZ, 2500R; Ferrite Case Style: 0603 [1608 Metric]; Impedance @ 100MHz: 2.5kohm; DC Current Rating: 50mA; Product Range: HZ Series; DC Resistance Max: 1.5ohm; Impedance Tolerance: -; Automotive Qualific