Laird HFB259128-100
Ferrite Core, Cylindrical, 254 Ohm, 28.58 mm Length, 12.83 mm ID, 25.91 mm OD
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Laird HFB259128-100.
Laird
Datasheet1 pagina9 anni fa
Sager Electronics
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+19.08%
Supply Chain
Introduction Date2010-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 156ohms 300MHz 9.3mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 185ohms 300MHz 7.01mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 170ohms 300MHz 6.99mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 165ohms 300MHz 3.38mm Inside Dia.
Descrizioni
Descrizioni di Laird HFB259128-100 fornite dai suoi distributori.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 200ohms 300MHz 12.83mm Inside Dia.
High Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
FERRITE 125 OHM HINGED 76.20MM