Laird CM3822R800R-10
Ferrite EMI Common Mode Chokes 80ohms 100MHz 5A 3 Chokes, SMD
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Laird CM3822R800R-10.
IHS
Datasheet2 pagine6 anni fa
Datasheet1 pagina0 anni fa
Sager Electronics
element14 APAC
DigiKey
Mouser
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+39.18%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
FIXED IND 6.8UH 6.4A 23MOHM SMD
Common Mode Chokes Dual 1kOhm 100MHz 6A 14mOhm DCR SMD
Ind Power Wirewound 6.8uH 20% 4339 Emboss T/R
Ind Common Mode Choke Molded Wirewound 190 Ohm 100MHz 5A 2020 Embossed T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 5.5A 0.02Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.5uH 20% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 6A 0.02Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di Laird CM3822R800R-10 fornite dai suoi distributori.
Choke, Common Mode, 80 Ohm, 5 A, 9.78mm x 5.72mm x 7.62mm
Power Line Common Mode Arrays For High Frequency
30V 5A 6 80¦¸@ 100MHz 20m¦¸ , 9.78mm*6.73mm*5mm
Data Line Filter, 6 Function(s), 5A, 12 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 80R; Product Range:(Not Available); Impedance:80ohm; Rated Current:5A; Case Dimensions:9.78mm x 5.72mm x 4.32mm; DC Current Max:5A; DC Resistance Max:0.2ohm; Filter Case:3822; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:80ohm; Inductor Case Style:3822; No. of Pins:12