KYOCERA AVX W2F11A4718AT3A
Feed Through Capacitor, 1 Function(s), 100V, 0.3A, 3 Pin(s)
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KYOCERA AVX W2F11A4718AT3A.
IHS
Datasheet13 pagine4 anni fa
DigiKey
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di KYOCERA AVX W2F11A4718AT3A fornite dai suoi distributori.
CAP FEEDTHRU 470PF 100V 0805
470PF 100V +50%-20%
Ceramic Multilayer Capacitor; Capacitor Type:Feed Thru; Capacitance:470pF; Capacitance Tolerance:+50, -20%; Voltage Rating:100VDC; Capacitor Dielectric Type:Multilayer Ceramic; Package/Case:0805; Termination Type:SMD ;RoHS Compliant: Yes