KYOCERA AVX VJ20M00400KBA
TVS Varistor, 40 VAC, 56 VDC, Standard M0, 110 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KYOCERA AVX VJ20M00400KBA.
Newark
Datasheet12 pagine4 anni fa
Datasheet8 pagine14 anni fa
element14 APAC
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-81.94%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2009-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
KYOCERA AVXVC120656F111RP
TVS Varistor, 40 VAC, 56 VDC, TransGuard, 110 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
VARISTOR 82V 100A 1206 / 82 V 100 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
TVS Varistor, 50 VAC, 65 VDC, CTVS Surge protection, 135 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Tape and Reel 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 135V 5A 7mm 10%
KYOCERA AVXVC120665L131RP
1206 65 VDC 50 VAC 135 V Clamp 120 pF Surface Mount MultiLayer Chip Varistor
LittelfuseV56ZA05P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 35A, disc 5mm, RoHS
Descrizioni
Descrizioni di KYOCERA AVX VJ20M00400KBA fornite dai suoi distributori.
Var MLV 40VAC/56VDC 100A 68V 1206 SMD T/R
68V 100A 56V 40V 1206 3.2mm*1.7mm
Varistor, 1206, 40 Vac
MLV SMD 1206 40V 10%