KYOCERA AVX 04023C152KAT2A
Cap Ceramic 0.0015uF 25V X7R 10% SMD 0402 125°C Paper T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KYOCERA AVX 04023C152KAT2A.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Upverter
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1998-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
TAIYO YUDENTMK105B7152KV-F
Cap, Mlcc, 0402, 25V, X7R, 10000Pf 10%, T&r Rohs Compliant: Yes |Taiyo Yuden TMK105B7152KV-F
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.0015uF 10% X7R 50V 0402 Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL05B152KB5NNNC
50V 1.5nF X7R 卤10% 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC Surface Mount 0402 1500pF 50 Volts X7R 10%
0201 1.5 nF 25 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.0015uF 10% X7R 25V 0201 Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di KYOCERA AVX 04023C152KAT2A fornite dai suoi distributori.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0015uF, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) ceramic capacitor 25V 1500pF ±10% X7R
Cap 0.0015Uf 25Vdc X7R 10% Smd 0402 Rohs Compliant: Yes