KOA Speer WK73S2JTTE51L0F
Res, 0R051, 1W, Thick Film, 1218 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2JTTE51L0F
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer WK73S2JTTE51L0F.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
Farnell
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res, 0R056, 1W, Thick Film, 1020 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2HTTE56L0F
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer WK73S2JTTE51L0F fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.051ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1218, CHIP, ROHS COMPLIANT
RES 51M OHM 1% 1W 1812
RES 51 MOHM 1% 1W 1812
.051 OHM 1% 1W