KOA Speer WK73R2JTTE821J
Res Thick Film 1218 820 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer WK73R2JTTE821J.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupRC2512JK-07820RL
Res Thick Film 2512 820 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010JK-07820RL
Res Thick Film 2010 820 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity / AMP7-1879499-1
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 820ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
750mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±5% 750Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityROX1SJ820R
Through Hole Resistor, Rox Series, 820 Ohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
PanasonicERJ-1TYJ821U
Res Thick Film 2512 820 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer WK73R2JTTE821J fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 820ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
Wide 1812 (4532Metric) 1218 FIXED RESISTOR WK73R 0.122Lx0.181W 3.10mmx4.60mm 1W 820Ohm ±100ppm/C
820¦¸ ¡À5% 1W ¡À100ppm/¡æ 1218 3.1mm*4.6mm*700¦Ìm