KOA Speer WK73R2BTTD5493D
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 549000ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer WK73R2BTTD5493D.
IHS
Datasheet2 pagine2 anni fa
KOA Speer SCT
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer WK73R2BTTD5493D fornite dai suoi distributori.
RES 549K OHM 0.5% 3/4W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 0.5% 549K