KOA Speer SR732ETTE1R24F
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.66W, 1.24ohm, 0.9047V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer SR732ETTE1R24F.
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-14BQF1R2U
Res Thick Film 1210 1.2 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
CRCW Series 1210 1.2 Ohm ±1 % 0.5 W ±100 ppm/K Surface Mount Thick Film Resistor
Res Thick Film 1210 1.2 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 1.2 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
KTR FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.3Ohm 0.333W 1/3W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1.3ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer SR732ETTE1R24F fornite dai suoi distributori.
1210 1/2WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors 1.24ohms 1% 100 PPM
Thick Film Current Sense Resistor, 1210, RoHS
KOA Speer SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 1.24Ohm 500mW