KOA Speer SG73P2ETTD8R2J
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 8.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer SG73P2ETTD8R2J.
IHS
Datasheet2 pagine2 anni fa
KOA Speer SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
Res Thick Film 1210 8.2 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC1210JR-078R2L
500mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 8.2Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1210 7.5 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1210 7.5 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-P14J8R2U
Res Thick Film 1210 8.2 Ohm 5% 0.5W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer SG73P2ETTD8R2J fornite dai suoi distributori.
anti-surge endured pulse power thick film chip resistor, 1210, RoHS
KOA Speer SCT
SG73P FIXED RESISTOR 1210 (3225Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 8.2Ohm 0.5W 1/2W
8.2¦¸ ¡À5% 500mW ¡À200ppm/¡æ 1210 3.2mm*2.6mm*700¦Ìm