KOA Speer RN73H1JTTD1473B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 147000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RN73H1JTTD1473B25.
IHS
Datasheet2 pagine3 anni fa
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
PanasonicERA3AEB1473V
Res Thin Film 0603 147K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 147000ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603BRD07147KL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 147kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA3AEB154V
Res Thin Film 0603 150K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3AEB1583V
Res Thin Film 0603 158K Ohm 0.1% 0.1W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07140KL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 140kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RN73H1JTTD1473B25 fornite dai suoi distributori.
RN73H FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 147kOhm 0.1W 1/10W
Thin Film Resistors - SMD 147kOhm,0603,0.1%,25 ppm,100mW,75V
Res, 147K, 0.1%, 0.1W, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RN73H1JTTD1473B25