KOA Speer RK73H1ETTP3161F
Res Thick Film 0402 3.16K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RK73H1ETTP3161F.
Upverter
Newark
Future Electronics
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+21.86%
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupRC0402FR-073K16L
SMD Chip Resistor, 3.16 kOhm, ± 1%, 63 mW, 0402 [1005 Metric], Thick Film, General Purpose
Yageo GroupAC0402FR-073K16L
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.0625W, 3160ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-073K3L
62.5Mw Thick Film Resistors 100Ppm/ 1% 3.3K 0402 Chip Resistor Surface Mount Rohs
TE ConnectivityCRG0402F3K3
Res Thick Film 0402 3.3K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
TE ConnectivityCRG0402F3K0
Res Thick Film 0402 3K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 3240ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RK73H1ETTP3161F fornite dai suoi distributori.
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 3.16kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.16kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3160ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
3.16 kOhm ±1% 0.1W 0402 (1005 Metric) Automotive Thick Film Chip Resistor
Res, 3K16, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP3161F