KOA Speer RK73B2HTTE6R2J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 6.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RK73B2HTTE6R2J.
IHS
Datasheet2 pagine2 anni fa
Garrett
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1995-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res Thick Film 2010 5.6 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-076R8L
Res Thick Film 2010 6.8 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010JK-075R6L
750mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 5.6Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 6.8ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12ZYJ6R2U
ERJ Series 2010 6.2 Ohm 0.75 W ±5 % -100/+600 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resisto
Res Thick Film 2010 6.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RK73B2HTTE6R2J fornite dai suoi distributori.
Thick Film Resistors - SMD 6.2ohms 5%
RES 6.2 OHM 5% 3/4W 2010
FC 2010 6R2 5%