Knowles 1206Y1K00102KSTM01
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 1206
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-21.81%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Usa
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2017-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles 1206Y1K00102KSTM01 fornite dai suoi distributori.
CAP CER 1000PF 1KV X7R 1206
MLCC, 1206, 1000V, 1.0nF, ±10%, X7R (2R1) to AEC-Q200 - Recommended, FlexiCap™ Polymer termination, Nickel barrier, Sn Plated Solder
1206Y1K00102KSTM01, KNOWLES SYFER
1000PF 1KV 10% 1206