Knowles 0603J1000392JXT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0039uF, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles 0603J1000392JXT.
IHS
Datasheet6 pagine11 anni fa
Component Distributors Inc.
SnapEDA
Simbolo
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles 0603J1000392JXT fornite dai suoi distributori.
CAP CER 3900PF 100V X7R 0603