Yageo Group SSR21NVS-M15164
Ind Common Mode Choke 16.4mH 1.5A 0.23Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group SSR21NVS-M15164.
TME
Datasheet8 pagine2 anni fa
Datasheet1 pagina1 anno fa
Datasheet1 pagina6 anni fa
Farnell
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group SSR21NVS-M15164 fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 16400uH 10kHz 1.5A 0.23Ohm DCR Thru-Hole Tray
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 16.4mH 1.5A 250VAC
Choke, Common Mode, 16.4 mH, 1.5 A
Common Mode Chokes/Filters 16.4mH 1.3A 20.9mm
COmmON MODE CHOKE, 16.4MH, 1.5A; Inductance:16.4mH; Rated Current:1.5A; Product Range:SSR21NVS-M Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
250V 1.5A 2 16.4mH@ 10 kHz 230m¦¸ , 22mm*16mm*27mm
WIDE RANGE IMPEDANCE TYPE COMMON
Common Mode Choke, 16.4Mh, 1.5A; Dc Current Rating:1.5A; Product Range:Ssr21Nvs-M Series; Inductance:16.4Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NVS-M15164
CMC 16.4MH 1.5A 0.23OHM WIDE IMP