Yageo Group SSR21NV-M18164
Ind Common Mode Choke 16.4mH 1.8A 0.21Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group SSR21NV-M18164.
IHS
Datasheet8 pagine2 anni fa
Farnell
TME
Newark
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group SSR21NV-M18164 fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 16400uH 10kHz 1.5A 0.21Ohm DCR Thru-Hole Tray
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 16.4mH 1.8A 250VAC
COMMON MODE CHOKE, 1.8A, 16.4MH;
COmmON MODE CHOKE, 16.4MH, 1.8A; Inductance:16.4mH; Rated Current:1.8A; Product Range:SSR21NV-M Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
Common Mode Chokes/Filters 16.4mH 1.5A 20.9mm
Common Mode Choke, 16.4Mh, 1.8A; Dc Current Rating:1.8A; Product Range:Ssr21Nv-M Series; Inductance:16.4Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NV-M18164
HIGH IMPEDANCE TYPE COMMON MODE
CMC 16.4MH 1.8A 0.21OHM HIGH IMP