Yageo Group SSR21NV-M041500
Ind Common Mode Choke 150mH 0.4A 2Ohm Bobbin Core 4-Pin Radial Tray
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group SSR21NV-M041500.
IHS
Datasheet8 pagine2 anni fa
Farnell
Trend di 3 mesi:
-0.34%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2018-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group SSR21NV-M041500 fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Common Mode Chokes Dual 150000uH 10kHz 0.4A 2Ohm DCR Thru-Hole Tray
Common Mode Through-Hole AC Line Filter 150mH 400mA 250VAC
COmmON MODE CHOKE, 150MH, 0.4A; Inductance:150mH; Rated Current:400mA; Product Range:SSR21NV-M Series; SVHC:No SVHC (27-Jun-2018)
COMMON MODE CHOKE, 0.4A, 150MH;
Common Mode Chokes/Filters 150mH 0.4A 20.9mm
Common Mode Choke, 150Mh, 0.4A; Dc Current Rating:400Ma; Product Range:Ssr21Nv-M Series; Inductance:150Mh Rohs Compliant: Yes |Kemet SSR21NV-M041500
250V 400mA 2 150mH@ 10 kHz 2¦¸ , 22mm*16mm*27mm