Yageo Group SS26V-300028
Common Mode Chokes Dual 2800uH 1kHz 3A 0.1Ohm DCR Thru-Hole
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group SS26V-300028.
IHS
Datasheet9 pagine2 anni fa
element14 APAC
Newark
Master Electronics
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+7.56%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2013-08-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Common Mode Chokes Dual 2800uH 1kHz 1Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 2.8mH 1kHz 1Ohm DCR Thru-Hole Box
Yageo GroupSU9VF-05030
Common Mode Chokes Dual 3000uH 1kHz 0.5A 1Ohm DCR Thru-Hole
Yageo GroupSU9HF-05030
Yageo GroupSU9HF-05050
Common Mode Filter, 5Mh, 0.5A Rohs Compliant: Yes |Kemet SU9HF-05050
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group SS26V-300028 fornite dai suoi distributori.
Choke, Common Mode, 2.8 mH, 3 A
KEMET, SS26V, AC Line Filters, Common Mode, 2.8 mH
Common Mode Filters / Chokes 3amp 2.8mH
Ac Filter T/h 3A 2800Uh Rohs Compliant: Yes
250V 3A 2 2.8mH@ 1 kHz 100m¦¸ , 26mm*20.5mm*31.5mm
RADIAL LEADED COMMON MODE CHOKES;
AC LINE FILTERS, CMC 2.8MH,3A, 0.1OHM