Yageo Group SS21V-R180044
Common Mode Chokes Dual 4.4mH 1kHz 200mOhm DCR Thru-Hole
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group SS21V-R180044.
IHS
Datasheet10 pagine2 anni fa
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
Yageo GroupSS28V-25045-CH
Common Mode Chokes Dual 4500uH 1kHz 2.5A 0.16Ohm DCR Thru-Hole
Yageo GroupSSB11V-R17043
Common Mode Chokes Dual 4300uH 1kHz 1.7A 0.18Ohm DCR Thru-Hole
Yageo GroupSSB11H-R17043
Yageo GroupSS24V-R20045-CH
Common Mode Chokes Dual 4500uH 1kHz 2A 0.17Ohm DCR Thru-Hole
Yageo GroupSU10VFC-R10045
Common Mode Chokes Dual 4500uH 1kHz 1A 0.55Ohm DCR Thru-Hole
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group SS21V-R180044 fornite dai suoi distributori.
Choke, Common Mode, 4.4 mH, 1.8 A
Common Mode Filters / Chokes 1.8amp 4.4mH
Ind Line Filter 4.4mH 1KHz 1.8A Pin
Avnet Japan
SS21V-R180044, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
AC LINE FILTERS, CMC 4.4MH,1.8A, 0.2OHM
Common Mode Filter, 4400Uh, Thd; Inductance:4.4Mh; Rated Current:1.8A; Product Range:Ss21V Series; Svhc:No Svhc (15-Jan-2018); Dc Current Max:1.8A Rohs Compliant: Yes |Kemet SS21V-R180044