Yageo Group SMR5223K100J01L4BULK
Cap Film 0.022uF 100V PPS 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 150C Automotive Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group SMR5223K100J01L4BULK.
IHS
Datasheet26 pagine2 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-74.43%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2001-03-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Parti correlate
Cap Film 0.022uF 100V PPS 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 150C Bulk
Film Capacitor, Polyphenylene Sulfide, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
PanasonicECH-U1223GC9
Capacitor;ECHU,SMD,Stack Met PPS Film Cap,100VDC,0.022uF,2%,1913,Cut Tape
PanasonicECHU1C223JX5
1206 (3216Metric) FILM CAPACITOR ECH-U(X) 16V 0.022muF ±5% 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
PanasonicECHU1C223GX5
CAPACITOR PPS FILM, 0.022UF, 16V, 2%,CAPACITOR PPS FILM, 0.022UF, 16V, 2%, 1206
Cornell DubilierFCP1210H223G-G2
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 50V, 2% +Tol, 2% -Tol, 0.022uF, Surface Mount, 1210
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group SMR5223K100J01L4BULK fornite dai suoi distributori.
Film Capacitor, Polyphenylene Sulfide, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.022uF, Through Hole Mount
Radial FILM CAPACITOR film capacitor 63V 22nF 10%
22nF ¡À10% (PPS) 5mm 100V 63V 7.2mm*2.5mm*6.5mm
CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD
SMR5223K100J01L4BULK, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
CAP, 0.022UF, 100V, FILM, RADIAL; Capacitance: 0.022µF; Voltage Rating: 100V; Capacitor Dielectric Type: PPS (Polyphenylene Sulphide); Capacitance Tolerance: ± 10%; Product Range: SMR Series; Capacitor Case Style: Radial Box;