Yageo Group PHE450HR7680JR06L2
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group PHE450HR7680JR06L2.
IHS
Datasheet25 pagine2 anni fa
X-ON
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2002-04-05
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupC4ATGBW4680A3GJ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
PanasonicECWF2685JA
Film Capacitor, Polypropylene, 700V, 5% +Tol, 5% -Tol, 7uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 1100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 7uF, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group PHE450HR7680JR06L2 fornite dai suoi distributori.
Cap 6.8Uf 250Vdc/180Vac Plyp 5% 41 X 21 X 38Mm Rdl 37.5Mm Rohs Compliant: Yes |Kemet PHE450HR7680JR06L2