Yageo Group MMK27.5685K100F11L4TRAY
Cap Film 6.8uF 100V PET 10% (31.5 X 10.5 X 20.5mm) Radial 27.5mm 100C Tray
IHS
Datasheet1 pagina7 anni fa
Datasheet11 pagine21 anni fa
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Parti correlate
PanasonicECQ-E1685KF
CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL / 6.8 µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Cap Film 6.8uF 100V PET 10% (26.5 X 8.5 X 16.5mm) Radial Wound 22.5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 6.8uF 100V PET 10% (16.5 X 9 X 11.8mm) Radial 15mm 100°C Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierDME1W6P8K-F
Cap Film 6.8uF 100V PET 10% (26 X 9.5 X 18.5mm) Radial 22.5mm 125C
Yageo GroupR60DI46805030K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 6.8uF, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group MMK27.5685K100F11L4TRAY fornite dai suoi distributori.
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 400ppm/Cel TC, 6.8uF
6.8UF +/-10% 100 V DC, 63 V AC, MMK POLYESTER FILM CAPACITOR
Foil capacitor 6.8uF 100VDC/63VAC 27.5mm