Yageo Group GTX-3500-Y000
Emi-rfi Filters 500VAC/500VDC 50A 300 Ohm 3 Phase 2 Stage Screw Ul, C-ul, Tuv
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group GTX-3500-Y000.
element14 APAC
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-22.22%
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group GTX-3500-Y000 fornite dai suoi distributori.
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filter 500Vac 50A 300ohm
RS APAC
GTX3500Y000, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
FILTER, 3-PHASE, 50A, 500V, CHASSIS;
Filter, 3-Phase, 50A, 500V, Chassis; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:50A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Screw; Filter Output Terminals:Screw Rohs Compliant: Yes |Kemet GTX-3500-Y000