Yageo Group GTX-3300-Y104
Emi-rfi Filters 500VAC/500VDC 30A 300 Ohm 3 Phase 2 Stage Screw Ul, C-ul, Tuv
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group GTX-3300-Y104.
IHS
Datasheet12 pagine2 anni fa
Newark
element14 APAC
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group GTX-3300-Y104 fornite dai suoi distributori.
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filter 500Vac 30A 300ohm
GTX3300Y104, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
FILTER, 3-PHASE, 30A, 500V, CHASSIS;
Filter, 3-Phase, 30A, 500V, Chassis; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:30A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Screw; Filter Output Terminals:Screw Rohs Compliant: Yes |Kemet GTX-3300-Y104