Yageo Group FLLE2400APXI1
DC Emi Filter For Photovoltaic Inverters 1 2 Kv 400 A Without Y2 Caps
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group FLLE2400APXI1.
IHS
Datasheet7 pagine2 anni fa
Farnell
Ciiva
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+5.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-05-14
Descrizioni
Descrizioni di Yageo Group FLLE2400APXI1 fornite dai suoi distributori.
Chassis Mount DC EMI Filters for Photovoltaic Inverters
Data Line Filter, 1 Function(s), 1200V, 400A
Power Line Filters 1.2kV 400A DC EMI FILTER
DC EMI filter, 400 A, 1.2 kVDC
LINE FILTER 1.2KVDC 400A CHASSIS
LINE FLTR 1200VDC 400A CHASS MNT
Emi Filter, 1 Phase, 400A, 1.2Kv; Current Rating:400A; Voltage Rating:1.2Kv; Filter Type:1 Phase; Filter Terminals:Quick Connect, Solder; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:-; Product Range:Flle2-Pv Series; Svhc:No Rohs Compliant: Yes |Kemet FLLE2400APXI1