Knowles VPDR202W103K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 1812
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles VPDR202W103K1GV001E.
IHS
Datasheet1 pagina1 anno fa
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles VPDR202W103K1GV001E fornite dai suoi distributori.
Capacitors Hvs Pme, 1812, X7R, 2000V, 0.01Μf±10%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Embossed Tape |Johanson Dielectrics VPDR202W103K1GV001E
CAP, MLCC, X7R, 0.01UF, 2KV, 1812; Capacitance: 10000pF; Voltage Rating: 2kV; Ceramic Capacitor Case: 1812 [4532 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 10%; Dielectric Characteristic: X7R; Product Range: -; Operating Temperature Mi
HV CAP PME 0.01F 2000V 1812 X7R
HI V MLCC 1812,10000pF,±10%,2KV