Knowles QLCD250Q1R5B1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 6.6667% +Tol, 6.6667% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000015uF, Surface...
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles QLCD250Q1R5B1GV001T.
IHS
Datasheet1 pagina1 anno fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+1.05%
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles QLCD250Q1R5B1GV001T fornite dai suoi distributori.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 6.6667% +Tol, 6.6667% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000015uF, Surface Mount, 0201
Capacitors High-Q Mlc L-Series, 0201, Hi-Q Np0/C0G, 25V, 1.5Pf±0.1Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QLCD250Q1R5B1GV001T
CAP CER 1.5PF 25V C0G/NP0 0201