Knowles LRW0402WJ82NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 82nH±5%, 100mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles LRW0402WJ82NGG001T.
IHS
Datasheet1 pagina1 anno fa
RFMW
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles LRW0402WJ82NGG001T fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 82NH 100MA 1.25OHM SMD
FIXED IND 82NH 100MA 1.25 OHM
General Purpose Inductor
RF WWI, 0402, 82nH,±5%