Knowles LRW0402WJ47NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 47nH±5%, 100mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles LRW0402WJ47NGG001T.
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles LRW0402WJ47NGG001T fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 47NH 100MA 830MOHM SMD
FIXED IND 47NH 100MA 830 MOHM
General Purpose Inductor
RF WWI, 0402, 47nH,±5%
INDUCTOR RF WW, 47NH, 5%, 0402; Inductance: 47nH; Product Range: -; DC Current Rating: 100mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.83ohm; Inductance Tolerance