Knowles LRW0402WJ39NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 39nH±5%, 320mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles LRW0402WJ39NGG001T.
RFMW
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.05%
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles LRW0402WJ39NGG001T fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 39NH 320MA 550MOHM SMD
FIXED IND 39NH 320MA 550 MOHM
General Purpose Inductor
RF WWI, 0402, 39nH,±5%
INDUCTOR RF WW, 39NH, 5%, 0402; Inductance: 39nH; Product Range: -; DC Current Rating: 320mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.55ohm; Inductance Tolerance