Knowles LRW0402WJ30NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 30nH±5%, 400mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles LRW0402WJ30NGG001T.
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles LRW0402WJ30NGG001T fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.03uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 30NH 400MA 300MOHM SMD
INDUCTOR RF WW, 30NH, 5%, 0402; Product Range: -; Inductance: 30nH; Inductor Construction: -; Current Rating: 400mA; DC Resistance Max: -; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 2.3GHz; Inductor Case Style: 040