Knowles LRW0402WG18NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 18nH±2%, 420mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles LRW0402WG18NGG001T.
Supply Chain
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles LRW0402WG18NGG001T fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.018uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 18NH 420MA 230MOHM SMD
Inductor Rf, 18Nh, 2%, 3.1Ghz, Smd, Full Reel; Inductance:18Nh; Dc Resistance Max:0.23Ohm; Self Resonant Frequency:3.1Ghz; Dc Current Rating:420Ma; Inductor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Product Range:L-07W Series Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology LRW0402WG18NGG001T