Knowles LRW0402WC2N7GG001T
General Purpose Inductor, 0.0027uH, 7.4074%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles LRW0402WC2N7GG001T.
Introduction Date2018-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles LRW0402WC2N7GG001T fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 2.7NH 640MA 120MOHM SM
FIXED IND 2.7NH 640MA 120 MOHM
Wirewound Inductors, 0402, 2.7Nh±0.2Nh, 640Ma, Ni/Au (Rohs), No Mark, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRW0402WC2N7GG001T
INDUCTOR RF WW, 2.7NH, +/-0.2NH, 0402; Inductance: 2.7nH; Product Range: -; DC Current Rating: 640mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.12ohm; Inductance T