Knowles LRC0402CJ7N5GV001T
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles LRC0402CJ7N5GV001T.
IHS
Datasheet1 pagina1 anno fa
RFMW
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+29.74%
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles LRC0402CJ7N5GV001T fornite dai suoi distributori.
Ceramic Inductor, 0402, 7.5Nh±5%, 250Ma, Ni/Sn (Rohs), Orientation Mark Full Marking, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0402CJ7N5GV001T
FIXED IND 7.5NH 250MA 400MOHM SM
FIXED IND 7.5NH 250MA 400 MOHM
INDUCTOR RF, 7.5NH, 5%, 0402; Inductance: 7.5nH; Product Range: -; DC Current Rating: 250mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: 0.4ohm; Inductance Tolerance: