Knowles LRC0201BS3N7GV001T
General Purpose Inductor, 0.0037uH, 8.1081%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Knowles LRC0201BS3N7GV001T.
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles LRC0201BS3N7GV001T fornite dai suoi distributori.
Ceramic Inductor, 0201, 3.7Nh±0.3Nh, 300Ma, Ni/Sn (Rohs), Polarity Half-Marked, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRC0201BS3N7GV001T
FIXED IND 3.7NH 300MA 440MOHM SM
FIXED IND 3.7NH 300MA 440 MOHM
INDUCTOR RF, 3.7NH, +/-0.3NH, 0201; Inductance: 3.7nH; Product Range: -; DC Current Rating: 300mA; High Frequency Inductor Case: 0201 [0603 Metric]; Inductor Construction: Multilayer; DC Resistance Max: -; Inductance Tolerance