Knowles 3350BP39A0500001E
Band Pass Filters, 1008, 3100-3600MHz, 0.5W, 2.0dB, Ag/Pt (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles 3350BP39A0500001E fornite dai suoi distributori.
RF FILTER BAND PASS 3.35GHZ 1008