Knowles 28R0BP39A3500001E
Band Pass Filters, 1008, 26500-30000MHz, 1W, 2.5dB, Ni/Sn (RoHS), 28GHz Band-pass Filter, 26.5GHz - 30.0GHz, 7" Reel...
Production
Pagina del produttore
Prezzo e stock
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8534.00.00.85
Introduction Date2025-01-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Knowles 28R0BP39A3500001E fornite dai suoi distributori.
Band Pass Filters, 1008, 26500-30000MHz, 1W, 2.5dB, Ni/Sn (RoHS), 28GHz Band-pass Filter, 26.5GHz - 30.0GHz, 7" Reel Embossed Tape
Band Pass Filter
28GHz BPF T&R